Lesrooster 2017-2018

Maandag
16.00-17.00 uurTurnen vanaf groep 5Gymzaal MFC DoelumEllen Leidekker
17.00-18-00 uurTurnen Jong TalentGymzaal MFC DoelumEllen Leidekker
18.00-20.00 uurTurnen selectieGymzaal MFC DoelumEllen Leidekker
20.00-21.00 uurTurnen damesGymzaal MFC DoelumEllen Leidekker
19.30-20.30 uurKeep FitSporthal MFC DoelumDavey van Marsbergen
17.00-18.00 uurStreetdance 7,8,9 jaar
Cultuurzaal MFC DoelumAnouk Teunissen van Manen
18.00-19.00 uurStreetdance vanaf 9 jaarCultuurzaal MFC DoelumAnouk Teunissen van Manen
20.00-21.00 uurDans jazz/modern vanaf 14 jaarCultuurzaal MFC DoelumSabrina Frietman- van Capelleveen
Dinsdag
16.00-17.00 uurDans jazz/modern 6,7,8 jaarCultuurzaal MFC DoelumMoniek en Joany
17.00-18.00 uurDans jazz/modern 8, 9, 10 jaarCultuurzaal MFC DoelumMoniek en Joany
18.00-19.00 uurDans jazz/modern 10 tot 14 jaarCultuurzaal MFC DoelumMoniek en Joany
17.00-17.45 uurStoere jongens gym vanaf 5 jaarGymzaal MFC DoelumDavey van Marsbergen
17.45-18.45 uurStoere jongens gym vanaf groep 5Gymzaal MFC DoelumDavey van Marsbergen
18.45-19.45 uurAcro vanaf 6 jaarGymzaal MFC DoelumRenske van Bekkum Marks
Woensdag
17.30-19.00 uurAcro selectieGymzaal MFC DoelumManon van Drueten
17.30-18.30 uurDemogroep Jazz/modern 6-9 jaarCultuurzaal MFC DoelumMoniek en Joany
18.30-19.30 uurDemogroep Jazz/modern 10-13 jaarCultuurzaal MFC DoelumMoniek en Joany
Donderdag
16.30-17.30 uurTurnen kinderen groep 3, 4Gymzaal MFC DoelumEllen Leidekker
17.30-19.30 uurTurnen selectieGymzaal MFC DoelumEllen Leidekker
Vrijdag
16.30-17.30 uurAcro selectieGymzaal MFC DoelumManon van Drueten
18.30-19.30 uurStreetdance 12 jaar en ouderCultuurzaal MFC DoelumMerel Schüssler
19.30-20.30 uurDemogroep StreetdanceCultuurzaal MFC DoelumMerel Schüssler
Zaterdag
09.00-09.45 uurOuder kindgymGymzaal MFC DoelumAnne-Marie van Drueten
09.45-10.30 uurOuder kindgymGymzaal MFC DoelumAnne-Marie van Drueten
10.30-11.30 uurPeuter-kleutergymGymzaal MFC DoelumAnne-Marie van Drueten
09.45-10.30 uurDans mix 4-6 jaarCultuurzaal MFC DoelumSanne Hageman